Flexiva logo
Yüksek kalite bilinci
Yüksek müşteri memnuniyeti
Yeni teknolojilere adaptasyon

Fas’ta Flexiva’nın Yıldızı Yükseliyor

Fas ve Türkiye arasında 2006 yılında Serbest Ticaret Anlaşması'nın yürürlüğe girmesinin ardından, ikili ülke arasındaki ticari ilişkiler büyük ivme kazanarak 2018 yılında Türkiye’nin ticaret hacmi 2,7 milyar ABD Doları'nı aştı.

Flexiva, özellikle son iki yıl içinde dış pazar atağının bir etabı olarak Kuzey Afrika ülkelerini mercek altına aldı, Fas’ta pazarlama ve ağ kurma faaliyetlerini yoğunlaştırdı. Bu çabalarının neticesinde Fas’ta pazar payını önemli ölçüde artırdı.

Fas’ın en büyük kenti Kazablanka’da onkoloji kliniği (Clinique D’oncologie Anoual), Clinique Al Madina, 190 000m²'lik taban alanı ile Afrika'nın en büyük alışveriş merkezi Morocco Mall, Mall Marina, Rabat’ta, Marakeş’te Fondation Hassane II, Fondation Mohammed Pour La Solidarite gibi Fas’ın en önde gelen vakıflarına ait yurt ve sosyal hizmet yapıları, Agadir’de Clinique Atlantique, Bouskoura’da Prestigia Golf City, Palmeraie Green Town, Kral VI.Muhammed'in sahibi olduğu SNI Holding’e ait Fas’ın en büyük hipermarket zinciri Marjane gibi seçkin referansların tercihi Flexiva Air Serisi Esnek Hava Kanalları oldu.

İzoleli ve izolesiz kategorilerde, Hygienic ve akustik konfor sunan Sono seçenekleriyle farklı ihtiyaçlara çözümler sunabilen Flexiva Air serisi, TS EN 13180 standardına uygun olarak imal edilmektedir. Rakiplerine kıyasla daha yüksek basınç dayanımına sahip Flexiva ürünleri, güçlü mühendislik ve üretim alt yapısı sayesinde düşük basınç kayıpları ile enerji ekonomisi, pürüzsüz yüzey teknolojisiyle hijyen avantajlarını sunmaktadır.

Tüm Haberler

Ankara Sincan Devlet Hastanesi’nde Exiva

Ankara Sincan 480 Yataklı Devlet Hastanesi ve 90 Ünite Ağız Diş Sağlığı Merkezi, Ankara-Ayaş yolu üzerinde 87.694 metrekare arsa üzerine inşa edildi. Toplam 110.000 metrekare kapalı alana sahip olan hastane kompleksi; 5 katlı 82.375 metrekarelik ana hastane binası, 3 katlı 15.850 metrekarelik ağız diş sağlığı merkezi ve 4 katlı 911 araçlık 15.986 metrekarelik otopark binasından oluşuyor.

Detaylar
Fas’ta Flexiva’nın Yıldızı Yükseliyor

Fas ve Türkiye arasında 2006 yılında Serbest Ticaret Anlaşması'nın yürürlüğe girmesinin ardından, ikili ülke arasındaki ticari ilişkiler büyük ivme kazanarak 2018 yılında Türkiye’nin ticaret hacmi 2,7 milyar ABD Doları'nı aştı.

Detaylar
Uluslararası Havalimanlarında SKY Serisi Tercih Ediliyor

Kuzey Körfez'de bulunan ve Orta Doğu'nun en önemli aktarma merkezlerinden birisi olan 14 milyon yolcu kapasiteli Bahreyn Uluslararası Havaalanı, genişleme projesi çerçevesinde mevcut terminalin boyutu ikiye katlandı, havalimanı stant ve köprü sayısı artırıldı. 

Detaylar
Neden Tam Esnek Hava Kanalları Daha Avantajlı?

Hava akışını sağlamak amacıyla kullanılan hava kanallarının “tam esnek” yapıda olması, “yarı esnek” yapıda olanlar karşısında, yatırımcı ve kullanıcılarına bazı avantajlar sunmaktadır.

Detaylar

"Flexiva, TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde, TS EN 13180 standardına uygun olarak üretilmekte ve belgelendirilmektedir. Flexiva ürünlerinin kalitesi, üretim tesisi içinde bulunan Test Laboratuvarında gerekli tüm testlerin uygulanmasıyla güvence altına alınmıştır. Flexiva ürün ailesi, alanında Türkiye’nin en güçlü Ar-Ge’si tarafından; kalite, sağlamlık, rekabetçi fiyat, çevre ve insan sağlığına duyarlılık, uygulama kolaylığı, hızlı teslimat gibi kriterler gözetilerek geliştirilmektedir. Bu sürecin kanıtı olarak, uluslararası patentlere sahip, yaratıcı yenilik taşıyan ürünlere sahiptir."