Polonya’da Flexiva Rüzgârları Esiyor

Polonya için büyük önem taşıyan projelerde; Flexiva’nın TS EN 13180 standardına uygun olarak imal edilen, hava sızdırmaz, çekme ve darbe dayanımı yüksek esnek hava kanalları kullanılıyor.  

Avrupa pazarında güçlü adımlarla ilerlemesini sürdüren Flexiva’nın Polonya pazarındaki mega proje referansları arasına; Warszawa Tower, towarowa towers warszawa, Libero Tower, Gdański İş Merkezi, Varşova Batı Tren İstasyonu yerini aldı.

Varşova Kulesi, Belçikalı gayrimenkul geliştiricisi Ghelamco tarafından inşa edilmiş bir neomodern ofis binaları kompleksidir. 129,336 m2 zemin alanına sahip komplekste yer alan Varşova Spire A, 220 metre yüksekliğe sahiptir ve sadece kompleksin en yüksek binası değil, aynı zamanda Varşova'daki en yüksek ofis binasıdır. Warsaw Spire A, mükemmel düzeyde çevre dostu kimliği ile yeşil bina sertifikası BREEAM’e sahiptir. 

Towarowa towers warszawa, iki adet 29 katlı kuleden ve 7-12 katlı apartmanlardan oluşan konut kompleksidir. Toplantı odaları, fitness kulübü ve lounge alanları ile towarowa towers, Varşova’nın modern siluetinin bir parçası olarak ilgi odağıdır.

Libero Tower, 120 metre yüksekliğe sahip, Śródmieście CBD bölgesinin kuzey tarafında ticari bir işlevi olan ilk yüksek ofis binasıdır. Yüksek mimari standartların garantilendiği ofis yapısında, konfor ve enerji verimliliğinin mükemmel seviyesi hedeflendi.

Gdański İş Merkezi (GBC), Varşova'nın merkezinde bulunan dört adet A sınıfı ofis binasından oluşan modern bir komplekstir. 101.000 m² ticari alana sahip iş merkezinde ofis alanlarına ek olarak, perakende ve servis alanları da bulunmaktadır.

Kompleks, çevresel yüksek duyarlılık seviyesi ile BREEAM yeşil bina sertifikasına sahiptir.

Varşova Batı İstasyonu

425,9 milyon Euro yatırım hacmi ile yeniden inşa edilen Varşova Batı Tren İstasyonu, Polonya'nın demiryolu taşımacılığı için oldukça büyük bir adım olarak kabul ediliyor ve tamamlandığında Polonya'nın en modern tren istasyonu olacak. Avrupa Birliği tarafından destek alan Varşova Batı İstasyonu, çalışan tren sayısı bakımından da Polonya'nın en büyük istasyonudur. Ortalama olarak istasyondan günde yaklaşık 1.000 banliyö, bölgesel, ulusal ve uluslararası tren geçmektedir. 

geri

Bizi takip edin