Ofton Yapı’nın Elysium Elit Koşuyolu Projesinin Tercihi; Flexiva’nın Artist ve Sky Serileri Oldu

24 Kasım 2017

Yükselen trend Koşuyolu’nun prestijli projelerinden Ofton Elysium Elit Koşuyolu, tercihini Flexiva’dan yana kullandı.

İstanbul Koşuyolu’nda 10.000 m2’lik bir alanda yer alan 2 bloktan oluşan butik proje Ofton Elysium Elit Koşuyolu, 27.525 m2 inşaat alanına sahip. Ofton Elysium Elit Koşuyolu’nda; 15 ve 7 katlı iki konut bloğu, 6.500 m2’lik alana sahip dışarıya açık alışveriş merkezi, fitness, sauna, kapalı ve açık havuz bulunuyor. Tasarımının Çamoğlu Mimarlık tarafından yapıldığı projenin iç tasarımı ünlü mimar Melike Battal’a ait.

Projede kullanılan Flexiva ürünlerinin özellikleri:

Yalıtım malzemesi olarak kauçuk, polietilen ve elyaf seçenekleri bulunan yeni nesil esnek boru Artist’in, hijyenik grup seçenekleri de bulunuyor. İç boru ve dış ceketin tam laminasyonlu oluşu sayesinde arada hava boşluğu kalmıyor ve ısı yalıtımı en üst düzeye çıkarılıyor. Camyünü kullanan kanalların aksine Artist, tek parça oluşuyla montaj süresinden tasarruf sağlarken montaj hatalarını da önlüyor.

Sky: İç ve dış yüzeyinde lamineli alüminyum folyo ve yüksek gerilimli çelik tel kullanılarak üretilen Sky serisi ürünler, yangına karşı alev iletmez niteliği ile öne çıkıyor. Hava sızdırmaz, yırtılma ve darbelere karşı dirençli esnek kanal serisi Sky, TS EN 13180 Standartlarına uygundur.

Bizi takip edin