İstanbul’un Dünyaya Açılacak Kapısı Galataport’ta Flexiva Ürünleri Kullanılıyor

Karaköy Rıhtımı’ndan Mimar Sinan Üniversitesi Fındıklı Kampüsü’ne kadar uzanan 1.2 kilometrelik sahil şeridini, 400 bin metrekarelik alanı kapsayan dev turizm kompleksi projesinin, İstanbul'a ilave 1,5 milyon turist kazandırması bekleniyor.

Doğuş Grubu'nun, Bilgili Holding ortaklığıyla yürüttüğü otel, kafe, restoran alanlarıyla birlikte Galataport Projesi, 4.5 milyar TL’lık yatırım hacmine sahip ve yaklaşık 5.000 kişiye istihdam sağlaması bekleniyor. Mimar Sinan Üniversitesi İstanbul Resim ve Heykel Müzesi ve İstanbul Modern Müzesi de bu proje alanında yer alıyor.

Galataport için Flexiva’nın Wind Serisi, yanmaz özellikte esnek hava kanalı ailesi tercih edildi. Yangına karşı yanmaz nitelikte oluşu CSTB M0 sertifikasıyla belgelendirilen Wind serisi ürünler, aynı zamanda olası bir yangın esnasında zehirli gaz çıkışına sebep olmaması ile güvenlik konusundaki kaygıları ortadan kaldırıyor. Emsallerinin ötesinde, 5.000 Pascal basınç dayanımına sahip Flexiva Wind Serisi, uzun ömür ve sorunsuz işletme koşulları beklentilerini de üst düzeyde karşılıyor.

Bizi takip edin