Halk GYO ve Vakıf GYO’nun dev projesi İstanbul Sancaktepe de Flexiva’yı seçti

Türkiye'nin iki devi Halk GYO ve Vakıf GYO İstanbul Sancaktepe bölgesinde Aydos Ormanlarının yanı başında dev bir projeye imza atmak için güç birliğine gitti. Toplamda 17 blokta 1037 adet konuttan oluşan Bizimtepe Aydos projesi 227.936 m2 inşaat alanına sahip. Proje hakkında yapılan yorumlarda; Bizimtepe Aydos’u farklı kılan bir özelliğin de, 1. sınıf malzemelerin kullanılacak olması vurgusu yapılıyor.

Bu projede Flexiva’nın alev iletmez esnek kanalları Sky serisi ile patenti Flexiva’ya ait inovatif bağlantı aparatı Exiva kullanıldı.

Esnek havalandırma kanallarının ana havalandırma kanalına, dağıtım noktalarına, her türlü fan, cihaz ve havalandırma ekipmanlarına montajını sağlayan bağlantı aparatı Exiva ile daha kısa sürede, daha az ekipmanla, daha sağlam ve sorunsuz montaj imkanı sağlanıyor. Exiva aynı zamanda esnek hava kanalının maksimum seviyede gerdirilmesine olanak sağlayarak yüksek basınç kaybı ve kanalda toz partiküllerinin birikmesinin önüne geçiyor. Exiva’nın, UL 2043 sertifikası bulunuyor.

Bizi takip edin