Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi de Flexiva’yı Seçti

“Göztepe SSK” olarak bilinen Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul İl Özel İdaresi İstanbul Proje Koordinasyon Birimi (İPKB) tarafından yıkılıp yeniden yapılarak hayata geçiriliyor. Müteahhitliğini Taşyapı A.Ş.’nin üstlendiği dev sağlık tesisi projesinde 128.100 metrekarelik alanda 13 katlı üç bloktaki medikal servisler, acil servis, polikliniklerin yanı sıra, yeşil alanlar ve otopark bulunuyor.

Yüksek sismik güvenlik önlemleri ile donatılan sağlık tesisi, yarım milyar TL’den fazla yatırımla Avrupa standartlarının üstünde yapıldı. Yılda 1 milyon 500 bin ayakta, 50 bin de yatılı hastanın bakılacağı tesisler, yıllık 1 milyon 500 bin ayakta ve 50 bin yatan hastaya hizmet verecek.

Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, Flexiva’nın Wind ve Wind İzoleli serisi CSTB M0 sertifikası ile yangına karşı yanmaz nitelikte olduğu belgelendirilmiş, ISO 9001-2008 kalite yönetim sistemi ile TS EN 13180 standardına uygun olarak imal edilen esnek hava kanalları kullanıldı.

Bizi takip edin