Flexiva, Tasarımcı Konukları ile Birlikte Madrit’te Real Madrid - Atlético de Madrid La Liga karşılaşmasını İzledi

Flexiva, Türkiye İklimlendirme Sektörünün önde gelen tasarımcıları arasındaki konuklarını Madrit’te ağırladı. 7-10 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleşen Madrit gezisinin panaromik şehir turunda; Kraliyet Sarayı, İspanya Meydanı ve Cervantes Anıtı, La Puerto Del Sol Alanı, Alcala Kapısı, Cibeles Meydanı ve Çeşmesi, Paseo Del Prado ve Apollo Çeşmesi, Retiro Parkı, Gran Via, Castellana Caddeleri ve Plaza Mayor gibi ünlü yerler gezildi.

8 Nisan’da oynanan Real Madrid - Atlético de Madrid La Liga futbol karşılaşması, Real Santiago Bernabéu Stadyumunda izlendi.

Gerçek bir açık hava müzesi olan İspanya’nın eski başkenti Toledo gezisinde Roma, vizigot, arap, gotik, rönesans mimarisinin izlerini taşıyan yapılar, dar sokaklar, El Greco’nun tabloları, tipik pastaneler, Damascino mağazaları ve ünlü katedrali ziyaret edildi.

Madrit gezisi ile ilgili olarak Pazarlama Koordinatörü Umut Uluçay; “Flexiva yeni ürünlerinin tanıtımını Madrit’de sürdürdü. Derbi maçımızı izlemeye gitmeden önce, değerli tasarımcı konuklarımıza Artist Serisi ve Exiva başta olmak üzere Flexiva ürün grubu hakkında bilgi aktardığımız bir toplantı gerçekleştirdik. Fikir alışverişinde bulunduk. Gerek sektöre yön verecek ürünleri pazara sunma gerekse yeni ürünler geliştirmek için yeni fikirler edinme açısından çok verimli geçtiğini söyleyebilirim.Bu toplantıda Artist Elyaf taşıdığı özgün avantajları ile öne çıktı. Artist Elyaf, pazar alışkanlıklarını değiştirecek, ezber bozdurabilecek nitelikte, yaratıcı yenilik içeren patentli ürünümüzdür. Her şeyden önce soluduğumuz havayı taşıyan kanallarda yalıtım malzemesi olarak alışılagelen cam yünü yerine ‘polyester elyaf’ kullanımı, insan sağlığını korur. Estetik Artist Elyaf serimiz, kanal içinde mantar, küf ve bakteri oluşumunu engellemesi, alev yürütmez oluşu özellikleriyle de insan sağlığını gözetir. Elyaflı kanalların montajı da daha kolay ve daha kısa sürede yapılıyor. Yalıtım malzemesi iç boru ve dış ceket ile tam laminasyonlu olduğu için sızdırmazlık sağlanıyor, en üst düzeyde ısı yalıtımı, yani enerji tasarrufu elde ediliyor. Paketleme sırasında ezilme ve bükülmeden dolayı herhangi bir deformasyon olmuyor. Ürün kutudan çıkarıldığı anda montaja hazır halde teslim ediliyor. Müşterilerimizin memnuniyeti de, bu avantajların yanında üst düzey kaliteye sahip bir esnek hava kanalını, rekabetçi bir fiyatla temin olanağı ile en üst düzeye çıkıyor. Toplantımıza katılan konuklarımızdan aldığımız geri dönüşler de Artist Elyaf’a gösterilen ilginin gelecekte artışını sürdüreceği mesajını veriyor” dedi. 

geri

Bizi takip edin