Flexiva SKY Serisi Alev İletmez Alüminyum Hava Kanalları

Orta ve düşük basınçlı ısıtma, soğutma, havalandırma ve atık gaz geçiş hatlarında kullanılmak üzere iç ve dış yüzeyinde lamineli alüminyum folyo ve yüksek gerilimli çelik telden üretilen Flexiva SKY ürün grubunun tüm ürünleri yangına karşı alev iletmez niteliktedir. Bu özelliği, CSTB M1 sertifikalıdır. Hava sızdırmaz. Yırtılma ve darbelere karşı dirençlidir. TS EN 13180 Standartlarına uygundur. Yangın esnasında zehirli gaz çıkışına sebep olmaz.
Flexiva SKY ürün grubunun; izoleli ve izolesiz seçeneklerinin yanı sıra hijyen taleplerini üst düzeyde karşılayan “Hygenic” serisi ile sessizlik talepleri için üretilen “Sono” serisi de mevcuttur. Seriler kendi içinde de izoleli ve izolesiz seçeneklere sahiptir.
Hygenic serisi, yüksek gerilimli çelik tel, iç yüzeyinde gümüş iyon (Ag+) teknolojili antimikrobiyal polyester lamineli alüminyum ve dış yüzeyinde lamineli alüminyum polyester kullanılarak ISO 9001-2008 kalite yönetim sistemi ile TS EN 13180 standardına uygun olarak imal edilir. Ekoteks laboratuvarı sonuçlarına göre %99,9 antimikrobiyel özelliktedir.
Sono serisi ise perforeli üretimi ile ses yalıtımı özelliğine sahiptir. Hem hijyen hem sessizlik talepleri için de Flexiva SKY’ın “İzoleli Hygienic Sono” alternatifi mevcuttur. Maksimum hava hızı; 30 m/s, maksimum çalışma basıncı 5.000 Pa olan ürün grubunun 52 mm’den 610 mm’ye kadar çap seçenekleri mevcuttur. Flexiva SKY, -30 ᵒC’den +150 ᵒC’ye kadar güvenle kullanılabilir.

geri

Bizi takip edin