Flexiva’nın Patentli Ürünü EXIVA Bağlantı Aparatı Emsalsiz Montaj Kolaylığı Sağlıyor

EXIVA, esnek havalandırma kanallarının ana havalandırma kanalına, dağıtım noktalarına, her türlü fan, cihaz ve havalandırma ekipmanlarına en kısa sürede, işçilik hatalarına izin vermeden kusursuz montajını sağlayan bağlantı aparatıdır. 

Olabilecek en kısa sürede, daha sağlam montajı mümkün kılan EXIVA, esnek hava kanalının maksimum seviyede gerdirilmesine olanak sağlayarak yüksek basınç kaybı ve kanalda toz partiküllerinin birikmesinin önüne geçer, sağlığın güvencesidir.

EXIVA sayesinde daha az ekipman ile dar alanlarda bile sorunsuz montaj yapılabilir. Klapeli modelleri sistemde balans ayarı yapılabilmesine olanak tanır. EXIVA, havalandırma ekipmanlarında kullanılan ayrık (süreksiz) ürün ve aksesuarlarında, Isı ve Görünür Duman Oluşumu için Yangın Testi'nin başarıyla geçildiğini ifade eden UL 2043 sertifikasına sahiptir.

İlk tasarımı, sadece Flexiva ürün grupları ile birlikte kullanılabiliyorken, geliştirilen yeni tasarımı sayesinde pazardaki tüm esnek hava kanalları ile uyumlu olarak kullanılabilmektedir.

Bizi takip edin