Flexiva’nın Artist Elyaf Serisi Pazarda Yükselişini Sürdürüyor

Flexiva’nın “değer odaklı” Ar-Ge yaklaşımının sonuçlarından biri olan Artist Elyaf serisi, esnek hava kanallarında ezber bozmaya devam ediyor. Artist Elyaf, izolasyon malzemesi olarak cam yünü kullanılan esnek hava kanallarına çok güçlü bir alternatif sunuyor. Lif kelimesinin çoğulu olan elyaf, esneme, bükülme ve kopma mukavemeti yüksek bir malzeme olarak esnek hava kanallarına emsalsiz üstünlük sağlıyor. Hava sızdırmaz, alev yürütmez özellikli, sağlıklı oluşunun yanı sıra “en yüksek kaliteyi en uygun bedelle” sunuyor oluşu, Artist Elyaf’ın pazar takdirini kazanmasına yardımcı oluyor. Flexiva’nın Türkiye genelinde yedi ayrı bölgede, 15 ana dağıtıcısı ve 100’ün üzerinde alt bayisi kanallarıyla pazara sunulan yenilikçi ürün Artist Elyaf için müşteriden gelen geri besleme bilgilerinin de son derece memnuniyet verici olduğu görülüyor. Ürün tek parça olduğundan montaj hatalarının önlenebilmesi, daha kolay ve hızlı monte edilebiliyor oluşu montaj ustalarının, işçilik ve malzemeden tasarruf sağlaması, paketleme sırasında ezilme ve bükülmeden dolayı herhangi bir deformasyon olmaması, ürünün zarar görmemesi ile uygun fiyatı da alıcı açısından tercih edilebilirliğini artırıyor.
Artist Elyaf, hijyenn talebinin yüksek olduğu yerler için Hijyenik opsiyon sunuyor. Yüksek gerilimli çelik tel ve iç yüzeyinde gümüş iyon (Ag+) teknolojili antimikrobiyal polyester lamineli alüminyum kullanılarak imal edilmiş borunun üzerine elyaf şiltenin tam laminasyonlu olarak kaplanması ile TS EN 13180 standardına uygun olarak üretilen Artist Elyaf Hygienic, Ekoteks laboratuvarı sonuçlarına göre %99,9 antimikrobiyel özelliktedir.
Flexiva satış yetkilileri, Artist Elyaf’ı şöyle yorumluyor: “fayda-maliyet maksimizasyonunu sağladığınızda başarı kaçınılmaz oluyor”

Bizi takip edin