Mobirise Web Site Builder

Misyonumuz;

Türkiye ve tüm dünyadaki HVAC pazarlarında kaliteli, uzun ömürlü, sağlıklı ve çevreci esnek hava kanalı talebini; AR-GE ve inovasyona verdiğimiz önem ve sahip olduğumuz yüksek verimli üretim olanakları sayesinde, “hızlı hizmet ve optimum maliyet” ile karşılamak.

Vizyonumuz;

Esnek hava kanalı üretimi ve pazarlaması konularında; teknolojinin en yakın takipçisi olarak ve pazarın ihtiyaçlarını sürekli analiz ederek dünya HVAC pazarında sektöre yön veren lider firma olmak.

Flexiva ürün grubunun tamamı ve üretim teknolojisi, güçlü

Ar-Ge’si bünyesinde geliştirilmiştir. Bu gelişim, IŞIL A.Ş.’nin “Sürdürülebilir Gelişim” anlayışı çerçevesinde, sürekli olarak yeni teknolojik yatırımlarla devam etmektedir. Bu yaklaşım, Flexiva’ya “pazarın inovasyona odaklı öncü markası” konumunu sağlamaktadır. Ar-Ge çalışmaları, bir yandan yaratıcı yenilik taşıyan ürünleri, optimum maliyet ile üretebilme yeteneğini kazandırırken, öte yandan montaj süresi ve maliyetlerini düşürerek yatırımcısına katma değer üretmektedir. Flexiva Ar-Ge Grubu, geliştireceği ürün ve teknolojilerin teknik boyutu üzerinde çalışırken, ürünlerin insan sağlığına ve çevreye duyarlılığı en yüksek düzeyde olmasını “vazgeçilemez koşul” olarak  değerlendirmektedir.