Artist ELYAF, Sektörde Çığır Açacak Yenilikleriyle Pazara Sunuldu

Flexiva’nın esnek hava kanallarında köklü değişikliğe yol açacak, inovatif ürünü; “patentli” ürünü Artist serisi; uygulamada tek seferde montaj kolaylığı ve estetik bir görünüme sahiptir. Hava sızdırmaz, alev yürütmez özelliklidir. Kanal içinde mantar, küf ve bakteri oluşumunu engeller. Esneme, bükülme, ve sıkıştırılabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca gümüş iyon teknolojisi sayesinde antimikrobiyal çözüm sunar. Artist ELYAF’ı rakipsiz kılan özellikler arasında öne çıkanlar;

- İzolasyon malzemesi olarak camyünü yerine polyester elyaf kullanımı ile sağlığınızı korur.
- Uygulama esnasında izolasyon malzemesi olarak camyünü kullanan kanallara göre, süre, işçilik ve malzemeden tasarruf sağlar. Ürün tek parça olduğundan montaj hatalarını önlemektedir.
- Satın alınabilecek en yüksek kaliteye sahip izoleli esnek kanalı, konvansiyonel kanallarla rekabet edebilir fiyat aralığında sunar.
- İzolasyon malzemesi, iç boru ve dış ceket ile tam laminasyonludur. Bu tam laminasyon sayesinde arada hava boşluğu kalmamakta ve ısı yalıtımı maksimize edilmektedir.
- Paketleme sırasında ezilme ve bükülmeden dolayı herhangi bir deformasyon olmamaktadır. Ürün kutudan çıkarıldığı anda montaja hazır haldedir.

Kuruluşundan bu güne esnek kanal pazarına yön verecek teknolojileri üreten Işıl A.Ş., küresel markası Flexiva’nın Artist ELYAF serisini yurt dışı pazarla buluşturmaya hazırlanıyor. Artist ELYAF’ın uluslararası tanıtımının ilk durağı 14-18 Mart 2017 tarihleri arasında Frankfurt’ta düzenlenen ISH Fuarı olacak.

geri

Bizi takip edin