Ankara Sincan Devlet Hastanesi’nde Akıllı Bağlantı Aparatı Exiva Kullanılıyor

Ankara Sincan 480 Yataklı Devlet Hastanesi ve 90 Ünite Ağız Diş Sağlığı Merkezi,

Ankara-Ayaş yolu üzerinde 87.694 metrekare arsa üzerine inşa edildi. Toplam 110.000 metrekare kapalı alana sahip olan hastane kompleksi; 5 katlı 82.375 metrekarelik ana hastane binası, 3 katlı 15.850 metrekarelik ağız diş sağlığı merkezi ve 4 katlı 911 araçlık 15.986 metrekarelik otopark binasından oluşuyor.

Sincan ile birlikte Beypazarı, Ayaş ve Nallıhan ilçeleri sakinlerine sağlık hizmeti vermesi beklenen yeni sağlık kompleksinde Flexiva’nın patentli ürünü Exiva Bağlantı Aparatları kullanılıyor. Proje satışı, Flexiva Ankara Bayi Yalıtem tarafından gerçekleşti.

Exiva Bağlantı Aparatı; esnek havalandırma kanallarının ana havalandırma kanalına, dağıtım noktalarına, her türlü fan, cihaz ve havalandırma ekipmanlarına montajını sağlayan, havalandırma sistemine değer kazandıran bir üründür. Exiva ile montaj işlemleri çok dar alanlarda bile daha az ekipmanla, daha kısa sürede ve daha sağlıklı yapılabilmektedir. Hava kanalı içinde basınç kayıpları ve toz partikülleri birikmesini önleyen aparat, Isı ve Görünür Duman Oluşumu için Yangın Testi'nin başarıyla geçildiğini ifade eden UL 2043 sertifikasına sahiptir.

Klapeli tiplerinde sistem basınç ayarı yapılmasına olanak tanıyan Exiva’nın yeni nesil serisi, tüm esnek hava kanalları için güvenle kullanılabilmektedir.

Özenli havalandırma sistem tasarımı ve uygulamalarında Exiva tercihi giderek daha fazla öne çıkıyor.

Bizi takip edin